Pirmo reizi vannas istabām tiek paredzēts lamināts.

Pēdējo gadu laikā vannasistaba no mazas, funkcionālas telpas ir pārvērtusies par pilnīgas relaksācijas vietu. Tai tiek atvēlēta ne tikai lielāka telpa, bet arī tās iekārtojums ir pārdomātāks, akcentējot detaļas. Tā ir raksturīga “kokona” tendence. Šajā ziņā galvenās īpašības ir silts mājīgums un sapņaina atmosfēra.
Teju vai klīnisks spodru grīdu izskats tagad dod ceļu siltai koka grīdas izjūtai zem Jūsu kājām. Izņemot virkni īpaši dārgu tropu koku sugu, līdz šim koks nav bijis izturīgs grīdas seguma materiāls vannas istabām. Par lamināta ieklāšanu šādās telpās vispār nevarēja būt ne runas. Šīs problēmas risinājums ir jaunā  sērija “Laguna” – lamināta grīda,kas īpaši paredzēta mitrām telpām. Šobrīd šajā klāstā ietilpst divi kuģa klāja tipa dizaini, kas ir piemēroti gan dzīvojamai istabai, gan vannasistabai.

Ar šo sēriju Quick-Step piedāvā pelēcīgu tīkkoka un sarkanbrūnu merbau grīdas segumu no šauriem dēlīšiem, kuru izmērs ir 138 cm x 10 cm. Gumijas savienotājelements garajā malā un šauro malu speciāla apstrāde ar hermetizēšanas līdzekli nodrošina grīdas piemērotību mitrām telpām.
Gumijas savienotājelements:
Iepakojumā ietilpst melna gumijas lente, kas piešķir grīdai kuģa klāja izskatu. 17 tekošos metrus var sagriest atbilstoši izmēram un piestiprināt katras rindas pusē ar mēlīti, ierīkojot grīdu bez līmes pielietošanas. Liekot nākamo rindu šī gumijas lente tiek piespiesta tik stipri, ka ūdens vairs nespēj piekļūt savienojuma vietām.
Hermetizēšanas līdzeklis:
Hermetizēšanas līdzeklis “Seal and Click” tiek uzklāts uz mēlītes šķērsgriezuma galā, bet ne pa garo malu, kur gumijas lente jau nodrošina optimālu grīdas aizsardzību pret mitrumu. Pēctam dēlīšus uzreiz var sastiprināt kopā. Līdzeklis ir nopērkams atsevišķi skārda kārbā ar tilpumu, kas paredzēts 26 m2. Šis līdzeklis nav līme, un tas nozīmē, ka Quick-Step “Laguna” var viegli izjaukt un samontēt atkārtoti. Turklāt šis līdzeklis ir bezkrāsains. Taču jaatzīmē, ka “Seal and Click” ir speciāli izstrādāts “Laguna” kolekcijai un izmantojot to citiem lamināta veidiem tas nenodrošinās optimālu aizsardzību pret mitrumu.
Tehniskā informācija:
Izmēri: 1380 mm garums x 100 mm platums
Biezums: 8 mm
Nodilumizturība: 32. kl.
Garantija: 25 gadi, izmantojot dzīvojamo telpu apstākļos
10 gadi, izmantojot vannasistabā.
Iepakojums: 12 dēlīši = 1.6532 m2
Kā liecina mūsu novērojumi lielākajā Eiropas gridas segumu izstādē “Domotex” tad tuvākajā laikā šajā kolekcijā parādīsies arī daži jauni dekori kas to neapšaubāmi padarīs vēl interesantāku.

Rakstīt komentāru